Referencje

Współpracuję z p. Aleksandrą Sewerynik już od dłuższego czasu głównie przy zagadnieniach związanych z prawem autorskim w kontekście produkcji  słuchowisk radiowych, ale także koncertów muzycznych. Współpraca z Panią Mecenas daje mi pewność, że każdy z moich kontrahentów otrzyma dokładnie taką umowę jaką negocjowaliśmy w trakcie rozmów związanych z rozpoczęciem kolejnych produkcji. Profesjonalizm, niezwykle przenikliwa znajomość zawiłego prawa autorskiego, a także umiejętność delikatnego, ale zawsze konsekwentnego negocjowania wszelakich zagadnień związanych z poszczególnymi etapami produkcji gwarantuje bezpieczeństwo prawne każdej z naszych produkcji. Praca p. Aleksandry cechuje się punktualnością, komunikatywnością i co najważniejsze profesjonalizmem w najwyższym stopniu.

Krzysztof Czeczot, producent

Zajęcia dotyczące prawa autorskiego prowadzone przez Aleksandrę Sewerynik są wysoko oceniane przez uczestników kursów. Zawsze perfekcyjnie przygotowane merytorycznie i technicznie. Prowadzone w sposób komunikatywny, interesujący i przejrzysty, z niezwykłą znajomością poruszanych zagadnień.

prof. Katarzyna Dudek-Kosztrzewa. SENSA, UMFC

(…) z pełnym przekonaniem rekomenduję osobę Pani Aleksandry Sewerynik, jako wykładowcę sumiennego, zaangażowanego w swoją pracę, chętnie dzielącego się swym bogatym doświadczeniem metodycznym i pedagogicznym z innymi nauczycielami.(…) Szkolenia są zawsze znakomicie przygotowane merytorycznie.(…) Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i zadowalający uczestników szkoleń, co znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokich ocenach umieszczanych w ankietach ewaluacyjnych.

Dyrektor CENSA Grzegorz Kos

Niniejszym pragnę zarekomendować Panią mgr Aleksandrę Sewerynik jako cenioną specjalistkę w zakresie prawa autorskiego. Pani mgr Aleksandra Sewerynik obok studiów na Wydziale Prawa UW w roku 2008 ukończyła studia w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (…)  Dyplom jednolitych studiów magisterskich na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej w specjalności dyrygentura chóralna uzyskała (…) z wynikiem celującym (A+25 pkt.). Obok wysoko ocenionego występu artystycznego obroniła (z wynikiem celującym ( A+ 25 pkt.) pisemną pracę magisterską pt. Dyrygent jako podmiot prawa autorskiego na tle rozważań nad istotą wykonania. Jako artysta muzyk i prawnik zarazem, po zakończeniu studiów Pani mgr Aleksandra Sewerynik została zaproszona do współpracy z Uczelnią jako wykładowca zagadnień związanych z prawem autorskim, odznaczając się rozległą wiedzą i wysokimi kompetencjami.

Prof. zw. Ryszard Zimak, Rektor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina

„Pani mgr Aleksandra Sewerynik w latach 2011-2012 prowadziła wykłady z zakresu Prawa autorskiego w ramach kierowanych przez mnie Podyplomowych Studiów Etnomuzykologicznych. Dała się poznać jako niezmiernie sumienna, dobrze zorganizowana i zawsze dobrze przygotowana do zajęć wykładowczyni. Słuchacze w ankietach ewaluacyjnych wskazywani, iż p. mgr Sewerynik jest osobą bardzo kompetentną w zakresie prawa autorskiego, potrafiącą w sposób zrozumiały wyjaśnić najbardziej zawiłe zagadnienia prowadzonego przez siebie przedmiotu, a przy tym komunikatywną i pomocną. Jej zajęcia oceniano jako bardzo dobre.

W miarę potrzeb przewidujemy dalsze korzystanie z usług p. mgr Aleksandry Sewerynik i gorąco polecamy tego wykładowcę.”

Dr. Tomasz Nowak, Instytut Muzykologii UW

„Zajęcia były bardzo ciekawe. Szczególnie podobał mi się sposób 'podania’ materiału i sprawdzanie, weryfikowanie zrozumienia przedstawionych treści przez studentów (kazusy) już w trakcie zajęć.

Wiedza i kompetencje prowadzącej są na bardzo wysokim poziomie. Jednocześnie nie powstała bariera na linii prowadzący-student”.

Katarzyna Wyborska, studentka UMFC.

„Zajęcia były bardzo ciekawie. Trudna tematyka (szczególnie dla studentów artystycznych kierunków) przedstawiona w sposób przejrzysty, zrozumiały. Szczególnie pomocne i wartościowe były dla mnie przykłady, które analizowaliśmy i problemy do rozwiązania – pozwoliły mi nie tylko lepiej zrozumieć i zapamiętać zagadnienia, ale też zwracały uwagę na niuanse i zawiłości, które trudno przewidzieć czy zrozumieć na podstawie samych ustaw.

Prowadząca była przy tym zawsze doskonale przygotowana do zajęć, zachowywała się profesjonalnie, a także wykazywała duża cierpliwość i pomysłowość w wyjaśnianiu zagadnień bądź co bądź trudnej i nietypowej grupie studentów.

Osobiście bardzo skorzystałam z tych zajęć. Dziękuję!”.

Regina, studentka UMFC.
Porady prawne Skonsultuj umowę
Zapisz się na szkolenie
icona Trwa nabór na szkolenia z prawa autorskiego.
Zapisz się!